Ground Floor

Unique Designs From Hyundai Elevators

Her projeye uygun şık ve özel tasarımlarıyla öne çıkan Hyundai Asansör, ileri teknoloji ile özgün tasarımın harmanlandığı çözümleri ile göz dolduruyor.

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber yeni nesil asansörler daha güvenli, daha konforlu ve daha tüketici odaklı hale geliyor. Hyundai Asansör birbirinden farklı sıra dışı tasarımıyla tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştiriyor.

Dünya’da Bir İlk: Ayak Hareketine Gelen Asansör

Hyundai Asansör tarafından patenti alınan ve Dünya’da bir ilk olan sistem, elinde bir şey taşıyan veya herhangi bir sebeple ellerini kullanamayan kullanıcıların ayaklarını kullanarak asansörü çağırmasına olanak tanıyor. Yukarı yönde çağırma fonksiyonları binanın ilk katı ve aşağısındaki katlara uygulanırken aşağı yönde hareket fonksiyonu ikinci kat ve yukarısındaki katlara uygulanıyor.

Sıra Dışı Tasarımlar ile Teknolojinin Mükemmel Uyumu

Klasik asansörlerden faklı olarak tasarlanan Hyundai Asansörler, akıllı teknolojisi sayesinde adeta hayatınızı kolaylaştırırken sıra dışı tasarımları ile de hayal gücünüze hayat veriyor. Dokunmadan elinizi hisseden asansör çağrı butonları ile hayal gücünüzün sınırlarını zorluyor.

Asansörde bulunan hareket sensörü ile hareketlerinizi algılayarak kabin zeminine ışık veren gölge algılayıcı sistem ile sıra dışı bir kabin dizaynı sunan Hyundai Asansör, el yazısı tanıyan tuşlama paneli ile de teknolojinin her yapıya uygulanabilirliğini kanıtlıyor. Hyundai Asansör ile hem tasarım deneyimini yaşayın hem de binanıza değer katın.