Ground Floor

The Best Construction Projects Awarded In The Ceremony That Hyundai Elevator Has Sponsored

Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünü bir araya getiren "Sign of the City Awards” muhteşem bir törenle sahipleriyle buluştu. Gecenin platin sponsoru olarak “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisindeki ödülü HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek verdi.

Gayrimenkul sektörünün merakla beklediği Sign of the City Awards, 6 Kasım Perşembe akşamı Four Seasons Hotel İstanbul at The Bosphorus’da gerçekleşti. HMF Hyundai Asansör’ün platin sponsor olduğu gecede “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde ‘Tamamlanan’ ve ‘Devam’ eden projelere ödüllerini HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek verdi.

Bu yıl ilki düzenlenen Sign of the City Awards’a platin sponsor olarak destek verdiklerini belirten Hakan Ek, “Bu organizasyon, Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gelişmesi için oldukça büyük önem arz ediyor. Yarışma sayesinde Türk projeleri yurtdışında da tanınır hale gelecek. Bu da yabancı yatırımcının Türkiye’ye yönelmesini sağlayacak. Sign of the City Awards’un önümüzdeki yıllarda uluslararası bir boyuta ulaşacağına eminim.” şeklinde konuştu.

Dünyada birçok metro ve tren istasyonunun yanı sıra çeşitli havalimanları, iş merkezleri ve gökdelen gibi büyük projelere imzasını atan Hyundai Asansör’ün, 4 yıldır Türkiye’de HMF Hyundai Asansör güvencesi ile hızla büyümeye devam ettiğini de belirten Ek, “Türkiye’de 4 yılda 1800 asansör sattık. Şu anda ilk 5 firma arasındayız. Hedefimiz ise 3-4 yıl içinde Türkiye’de ilk 3 firma arasında yer almak. Birçoğu bu gece burada bulunan inşaat sektörünün devleriyle çalışıyoruz. Makedonya ve Gürcistan’da da büyük firmalarla işbirliğimiz devam ediyor. Türkiye üzerinden Balkanlar’da ve diğer ülkelerde de büyümeyi hedefliyoruz” dedi.

Hyundai Asansör’den Balkanların En Hızlı Asansörü

HMF Hyundai Asansör, Hyundai’nin Avrupa’daki ilk metro projesi olan Üsküdar-Çekmeköy Metro hattına 250 ünite satış yaptı. Ayrıca Makedonya’nın başkenti Üsküp’te 300 milyon Euro’luk yatırımla inşa edilen Balkanlar’ın en yüksek binası Cevahir Residance & Shopping Center’a da asansör ve yürüyen merdiven temin edecek. HMF Hyundai Asansör, metrolar başta olmak üzere altyapı projeleri, şehir hastanesi, hava limanı, otel, alışveriş merkezi, kentsel dönüşüm ve Emlak Konut'un projelerine de odaklanıyor.

Prestijli Projelerle Başarısını Sürdürüyor

Türkiye’de saygın projelere asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sağlayan HMF Hyundai Asansör; Avrupa’nın en büyük adalet sarayı İstanbul Adalet Sarayı ile başladığı başarı grafiğini, dünyanın En İyi Mimari Ödülü’ne sahip Varyap Meridian, Türkiye’nin en modern spor kompleksi Ülker Sports Arena, Çağlayan’ın en yüksek ofis binası Nurol Tower, Avrupa’nın 5. en yüksek ikiz kuleleri Folkart Towers, Sarphan Finans Park, Batışehir, Fenerbahçe Stadyumu ve daha birçok projede, Türkiye’nin prestijli firmalarıyla çalışarak devam ettiriyor.