Ground Floor

Hyundai Elevator and TOG, Collaborated To Support Youth

Hyundai Asansör, Antalya’da gerçekleşen Runtalya Maratonu’nda, TOG ’la birlikte gençler için koştu. Hyundai Asansör ’ün destek verdiği “Gençler İçin Koşuyoruz” projesi ile Türkiye’nin 71 ilinden 300 üniversite öğrencisi genç desteklenecek.

Hyundai Asansör ve TOG, 2 Mart Pazar günü Antalya’da gerçekleşen Runtalya Maratonu’nda üniversiteli gençlerin desteklenmesi için işbirliği yaptı. Her biri TOG Sosyal Komite Üyesi olan ve cemiyet hayatında yakından tanınan Tuğba Jabban, Aslı Arıkoğlu, Hülya Eltemur, Zeynep Üstünel, Burcu Hanif, Özlem Güsar, Zeynep Ayverdi ve Özgür Çamlıbel’in de bulunduğu 15 gönüllü, Hyundai Asansör işbirliğiyle gençlerin desteklenmesi için koştular. Koşuculardan Zeynep Üstünel kadınlar arasında 51. oldu.

TOG Sosyal Komite koşucuları, duydukları heyecanı şu sözlerle paylaştılar: “Hyundai Asansör gibi, küresel gücünü yerelde de sürdürmeyi başaran, vizyoner, dinamik bir kuruluşla işbirliği yapmak, bizim için büyük mutluluk. Sporun paylaşımcı ruhunu benimseyen, Runtalya Maratonu’nda her adımını gençler için atan bizlerle aynı heyecanı paylaşmaları nedeniyle Hyundai Asansör ’e ve bu projenin hayata geçmesini sağlayan ekibe teşekkür ediyoruz. Bu teşekkürü vakfımız, Türkiye’nin 71 ilinde 44 binin üzerindeki gönüllü arkadaşımız ve her yıl hayata geçirdikleri 1000’in üzerindeki projede dokundukları 330 bin insan adına da kabul edin lütfen… “

Gençleri Destekliyoruz, Hızımıza Hız Katıyorlar

Runtalya’da TOG’a destek vermekten duydukları memnuniyeti dile getiren Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek şunları söyledi: “Gençlerin, toplumsal dönüşüm ve gelişimin en önemli aktörlerinden birisi olduğuna inanıyoruz. Her alanda gençlere destek vermek önceliklerimiz arasında. Bu nedenle, TOG’a ve üniversiteli gençlerin güçlenmesinde önemli bir adım olan “Gençler İçin Koşuyoruz” projesine büyük bir memnuniyetle destek olduk.”

Evrensel Bir Maraton

2006’dan bu yana gerçekleştirilen ve 9. Uluslararası Runtalya Maratonu’na bu yıl 36 ülkeden 4 bin 985 sporcunun katıldı. Runtalya; Maraton, Yarı Maraton, 10 Km Koşusu, Tekerlekli Sandalyeli Engelliler, Minik Adımlar Koşusu, Halk Koşusu olmak üzere altı kategoride gerçekleştiriliyor.