Ground Floor

Smart Houses, Now Smart Elevators!

Teknoloji hızla gelişiyor; akıllı telefonlar, akıllı bilgisayarlar derken evlerimiz de akıllı hale geldi. Artık daha modern binalarda yaşıyor, teknolojinin tüm imkanlarından her an her yerde yararlanıyoruz. Peki telefonun, bilgisayarın, evin akıllısı olur da asansörün olmaz mı?

HMF Hyundai Asansör’ün, gelecek kuşak asansörler olarak nitelendirilen, “ultra yüksek hızlı” asansörleri, klasik asansörlerden faklı olarak tasarlanırken, akıllı teknolojisi sayesinde adeta hayatınızı kolaylaştırıyor.

Asansör Bekleme Süresini Kısaltıyor

“Varış Noktası Seçme” olarak adlandırılan özel bir sistem kullanan HMF Hyundai Asansör, kullanıcının gitmek istediği katı asansöre binmeden seçmesini sağlıyor. Yolcuları en uygun asansör kabinine yönlendirerek bekleme süresini en aza indirirken, enerji verimliliğini maksimuma çıkartıyor. Teknolojisi ve ürün çeşitliliği ile Türkiye’de ilk olma özelliğini taşıyan HMF Hyundai asansörün farkı, sadece varış noktası seçme özelliği ile sınırlı değil. “Kalıcı mıknatıslı senkron motor” özelliği, yüksek ivmelenme ve yüksek hız kapasitesi sağlarken “yüksek verimli dişlisiz tahrik sistemi” ise konforlu bir deneyim sunuyor. Ayrıca “Yüksek hassasiyetli kumanda inverterli kullanım sistemi” ile de; motor, mekanik aksam hatalarını en aza indiriyor ve tamir bakım maliyetlerini minimum seviyede tutarak, motor ve mekanik düzen ömrünü uzatıyor.

Hem Akıllı Hem Tasarruflu

Ayrıca HMF Hyundai Asansör’ün, E-NOS serisi asansörlerinde bulunan LED ışıklandırmalar sayesinde %30’a varan enerji tasarrufu elde etmek mümkün. Biyoteknolojik ve çevreye duyarlı malzemeler ile üretilen Hyundai Asansör kullanarak, hem son teknolojiyi yaşadığınız alanlara taşıyabilir hem de çevreyi korumaya katkıda bulunabilirsiniz.