Ground Floor

2nd Sign Of The City Awards Has Been Held

Gayrimenkul sektörünün prestijli yarışması Sign of the City Awards, 4 Kasım akşamı Hilton Bomonti Otel’de sektörden birçok ismin katılımıyla gerçekleşti. HMF Hyundai Asansör’ün de platin sponsor olduğu gecede “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde kazanan projeye ödülünü HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek verdi.

Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projelerinin jüri tarafından değerlendirildiği Sign Of The City Awards’ın ikincisi gerçekleştirildi. Sektörden birçok firmanın yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen yarışmada, 101 farklı projenin 140 başvurusu değerlendirme sürecinden geçti. Jüri üyeleri, tamamlanmış ve devam eden projeleri değerlendirerek ödül sahiplerini belirledi. Gecede “En İyi Çok Katlı Konut” kategorisinde ödülü; Hyundai Asansör ’ün de proje ortağı olduğu Nidapark Seyrantepe projesi alırken ödülü HMF Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek takdim etti.

Sign of the City Awards’a platin sponsor olarak ikinci kez destek verdiklerini belirten Hakan Ek, “Gayrimenkul ve İnşaat sektörleri Türkiye’de hızla gelişiyor ve büyüyor. Bu yarışmanın, sektörün gelişimi ve geleceği için çok faydalı bir organizasyon olduğuna inanıyorum. Gelenekselleşmesi ve uluslararası boyuta taşınmasını beklediğimiz Sign of the City Awards, bu anlamda Türkiye’de gayrimenkul sektörünün gelişmesi için oldukça büyük önem arz ediyor.” şeklinde konuştu.

Türkiye’de saygın projelere asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant sağlayan HMF Hyundai Asansör; Metropol İstanbul, Diyarbakır Havalimanı, Üsküdar-Çekmeköy Metro hattı, Folkart Towers, Nidakule Ataşehir-Levent, Varyap Meridian, İstanbul Adalet Sarayı, Nurol Tower ve Sarphan Finans Park gibi birçok farklı ve prestijli projede sahip olduğu ileri teknoloji ürünler ile fark yaratıyor.