Kat 4

Kurumsal

Hayata Aşık, Dünyaya Dost Teknoloji!

Hyundai Elevator olarak 65 ülkede, imzamızı attığımız dev projelerle, hayatın tam kalbinde yer alıyoruz. Havaalanları, iş merkezleri, metro ve tren istasyonları gibi kamusal alanlarda, her gün milyonlarca hayat taşıyoruz. Yenilikçi vizyonumuzun ve rakipsiz teknolojimizin hizmet ettiği en temel prensipler; konfor, çevre ve insan güvenliği. Hayatı geleceğe taşıma serüvenimizde bize ışık tutan en güçlü değer, insana verdiğimiz önem. Hayal ettiğimiz gelecekte, dünya çok daha yeşil, olabildiğince konforlu ve tam güvenli. Tüm dünyada ilklere ve en iyilere imzamızı atarken bu hayalden güç alıyoruz. Enerji tasarrufu sağlayan yeşil teknolojilerimiz, global gücümüz, Ar-Ge başarımız ve hızla büyüyen ailemizle; müşterilerimize, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri daima zirveye taşıyoruz.

Kat 3

Hakkımızda

Şehirlerin Stresini, Modern Hayatın Yükünü Hafifletiyoruz!

1984'den bugüne, toplam 65 ülkede hizmet veren Hyundai Elevator, sektöre öncülük eden ürünleri, 100.000'in ünitenin üzerindeki üretimi ve imza attığı dev projelerle, global arenanın en güçlü isimlerinden biri. Kore'nin en büyük, dünyanın en saygın holdinglerinden biri olan Hyundai, marka değerini ve güvenilirliğini, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde aynı özenle koruyor. Bizler, Hyundai Elevator Türkiye olarak, 2010'dan günümüze bu değerli markayı ülkemizle buluşturmanın sorumluluğunu gururla taşıyoruz. Hyundai Elevator'ın dünya çapındaki güçlü referanslarıyla ortaya koyduğu başarıyı, hızla büyüyen pazar payımız, müşteri memnuniyetimiz ve kusursuz servisimizle, aynı ölçekte sürdürüyoruz. Farklı, prestijli, büyük ve kaliteli projelerin öncelikli tercihi olmamızın arkasında, işimize duyduğumuz derin saygı, insan hayatına ve çevreye gösterdiğimiz samimi hassasiyet yer alıyor.

Asansörler, yürüyen merdivenler ve bantlar, otomatik park ve malzeme yükleme boşaltma sistemleri gibi geniş yelpazedeki ürünlerimizle, birçok prestijli projeye çözüm ortaklığı yapıyoruz. Pazarlama, satış, servis, yedek parça ve modernizasyon faaliyetlerimizin kalitesini daima zirvede tutarak, müşterilerimize, 360 derece, kapsamlı ve eksiksiz hizmet sunuyoruz.

Projenizin konsepti ve ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilebilen tasarımlarımız, bugünü geleceğe taşıyan akıllı teknolojilerimiz, yenilikçi, yeşil ve güvenli ürünlerimizle hayatın her alanında, yüzlerce farklı noktada insanla buluşuyoruz. Türkiye, Makedonya ve Gürcistan'daki operasyonlarımızı başarıyla sürdürüyor, daha fazla hayata dokunabilmenin heyecanıyla her gün büyüyoruz.

 

Kat 2

Misyonumuz

Hyundai Elevator Türkiye olarak teknolojik gücümüz ve global deneyimimizle; son teknoloji ürün, hizmet ve çözümleri müşterimizle buluşturuyor; hayata hız, konfor ve güven katıyoruz.

Vizyonumuz

Hyundai Elevator olarak, geleceğin teknolojilerini tasarımla birleştirerek; sektöre yön veren, enerji tasarrufu yüksek, yeşil ürünler geliştirmeyi amaçlıyoruz. Ar-Ge gücümüz, global saygınlığımız ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir taşıma çözümlerimizle, Türkiye’nin en çok tercih edilen asansör firması olmayı hedefliyoruz.

 

Değerlerimiz

Değer yaratırız...

Müşterilerimiz, ticari ilişkiler kurduğumuz firmalarla sınırlı değildir. Ürün ve hizmetlerimiz toplum hayatıyla birçok noktada kesişir. İnsanlara güvenli ve konforlu yolculuk imkanı sunduğumuzda, hayat kolaylaşır. Topluma, ekonomiye ve hayata değer katmak, bizi de değerli kılar.

Geleceği öngörür, ona yön veririz.

Bugünü, geleceğe taşımak için proaktif davranırız. Tasarım ile teknolojiyi buluşturan akıllı çözümlerimiz, sektöre yön veren yenilikçi ürünlerimiz ve yeni nesil servis teknolojilerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını onlar talep etmeden önce karşılarız.

Daima daha iyi bir dünya için çalışırız.

Çevre dostu ve enerji tasarrufu sağlayan teknolojileri kullanarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, sürdürülebilir taşıma çözümleri geliştiririz. En yeni asansör ve yürüyen merdiven teknolojilerini müşterimizle buluştururken hayata ve gezegene asla zarar vermeyiz.

Daha yeşil, konforlu ve güvenli bir dünyayı sürdürülebilir kılmak için maddi-manevi her türlü çabayı gösteririz.

 

Kat 1

Üretim Tesislerimiz

Hyundai Elevator olarak ürettiğimiz her ürün, ileri teknoloji gerektiren bir mühendislik çalışmasının sonucunda ortaya çıkıyor. Kore, Çin ve Brezilya'da yer alan son teknoloji fabrikalarımız; en ince ayrıntısına kadar hassasiyetle tasarlanan üretim parkurlarıyla, mükemmelliğe olan adanmışlığımızın altını çiziyor.

Kalite ve Güvenlik Testleri, Mükemmelliğin Garantisi

Asansörlerimizin teknolojisinde en az hız ve konfor kadar önem verdiğimiz temel prensiplerden biri güvenlik. Ürünlerimizin kalite ve güvenlik testlerini, Kore'de bulunan 205 m uzunluğundaki test kulemizde, hassasiyetle gerçekleştiriyoruz. Hayatı taşımanın sorumluluğunu biliyor, güvenliği daima önceliğimiz kılıyoruz.

Son derece detaylı güvenlik ve dayanıklılık testlerinin gerçekleştirildiği test kulemiz Asan Tower, 52 katlı bir bina ile eşdeğer yükseklikte. Kulenin zirvesinde bir seyir terası yer alıyor ve bu terasa ulaşım dünyanın en hızlı asansörlerinden biriyle (18m/s) sağlanıyor. 15 metre temel derinliğine sahip, 4.251 m² alan üzerine inşa edilen kulede, ultra yüksek hızlı asansörler ile ilgili tüm sistemler ve parçalar; titreşim, gürültü, sıcaklık, basınç gibi çeşitli konularda test ediliyor. Asansörlerimizi ve üzerindeki ekipmanları üretim aşamasında 1 milyon defa test ediyoruz. Asansörlerin yük kapasitelerinin test edildiği laboratuvarlar sayesinde en üst düzeyde güvenliği garanti ediyoruz.

Ürünlerimizin montajı yapıldıktan sonra 120 nokta testi ve kalite kontrolü gerçekleştiriliyor. Her ay düzenli olarak 70 noktada elektromekanik kontrollerin yapılmasıyla, ürünlerimizin güvenliğinden satış sonrası bakım ve onarım hizmetleriyle de emin oluyoruz.

Zemin Kat

Kilometre Taşları

Hyundai Elevator, Hyundai Group'un 6. şirketi olarak Kore'de kuruldu.

1984

1985

Ar-Ge Merkezi kuruldu.

İlk yurt dışı şirket kuruluşu Çin'de gerçekleştirildi.

1993

1999

Makine dairesiz asansör YZER geliştirildi.

Peron Ayırıcı Kapı Sistemleri'nin ilk montajı Kore'de bir metro projesinde gerçekleştirildi.

2003

2007

Dünya'nın ilk enerji geri dönüştürücü invertörü olan LOWATT geliştirildi.
Şangay'da test kulesi inşa edildi.

100.000 ünite asansör ve yürüyen merdiven üretimine ulaşıldı.
205 metre yüksekliğindeki Hyundai Asan test kulesi inşa edildi.
Çevre Dostu Asansör geliştirildi.

2009

2010

HMF Asansör olarak Türkiye pazarına giriş yapıldı.
İlk proje olarak İstanbul Adliye Sarayı ile anlaşma sağlandı.
TÜV 'den A Sınıfı Enerji Tüketimi sertifikası alındı.
10 m/s hızındaki çift kabinli asansörün Kore'deki test kulesinde montajı tamamlandı.
Saniyede 6 kat çıkan 18 m/s hızındaki asansör, test kulesinde çalıştırıldı.

HELIAS Akıllı Erişim Sistemi, En İyi Ürün kategorisinde iF Design Ödülü'ne layık görüldü.

2012

2013

Türkiye üzerinden Makedonya'nın en yüksek binası için anlaşma sağlandı.

Hyundai'nin Avrupa'daki ilk havalimanı projesi olarak Diyarbakır Havalimanı ile anlaşma sağlandı.
Hyundai'nin Avrupa'daki ilk metro projesi olarak İstanbul Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy metro hattı için anlaşma sağlandı.
Brezilya'daki asansör fabrikasının açılışı gerçekleştirildi.
Türkiye üzerinden Gürcistan'ın en büyük alış veriş merkezi projesi için anlaşma gerçekleştirildi.

2014

2016

HMF Asansör, Kore ile yapılan ortaklık sonrası Hyundai Elevator Türkiye ismini aldı.

Herkes için asansör hedefiyle tasarlanan dev akıllı ve dokunmatik ekranlı Anyvator, asansör sektöründe bir ilk olan iF Design Altın ödülünü kazandı.

2017