Kat 3

Kariyer

İnsan için üretiyor, insan gücümüzle yükseliyoruz

Bizi, asansör ve yürüyen merdiven sektörünün global anlamda en önemli oyuncularından biri yapan itici güç, insana verdiğimiz değer. İlklere ve en iyilere imza atmamızı sağlayan yenilikçi tavrımızı, hayatı güvenle taşıyan sorumlu yaklaşımımızı ve hızla yükselen başarı grafiğimizi, Hyundai Elevator ailesinin her bir üyesinin sahip olduğu kişisel değerlere, kurumsal kültürümüze olan inançlarına ve vizyonumuza olan adanmışlıklarına borçluyuz.

Hyundai Elevator olarak, dev bir aile olmanın gücüyle hareket ediyoruz. Birlikte çalışıyor, birlikte yükseliyoruz.

Proaktif, yenilikçi, motivasyonunu dünya için iyilik yapmaktan, gelecek için değer yaratmaktan alan, Hyundai Elevator'ın global ailesinin bir parçası olmak isteyen adayları başvuru formumuzu doldurmaya davet ediyoruz. Sizlerle tanışmak, birlikte daha iyi ve daha güçlü olmak için can atıyoruz.

Her Kademede Eğitim Fırsatı

Hızla değişen ve gelişen bir dünyada, hayat boyu eğitimin önemini çok iyi biliyoruz. Ailemizi ileri taşıyacak, çalışanlarımız için değer yaratacak eğitim programlarıyla, bireysel kariyer gelişimi fırsatları sunuyoruz. Birçok konuda fark yaratan, kaliteli eğitimler veriyor, insan gücümüze güç katıyoruz.

 

Kat 2

İş Olanakları

Hyundai Elevator Türkiye bünyesinde açılan pozisyonlar için aşağıdaki linkte yer alan ilan detaylarına bakabilir, sizin için uygun olan pozisyonlara başvuruda bulunabilirsiniz.

 

 

Kat 1

Staj Olanakları

Staj programlarımız ile üniversite ve lise öğrencilerine, global bir şirkette çalışarak ilk tecrübesini kazanma ve profesyonel çalışma yaşamına ilk adımını atma fırsatı sunuyoruz.

Staj dönemlerimiz, üniversite öğrencileri için Haziran - Eylül ayları arasında olup lise öğrencileri için okul dönemi olan Eylül-Haziran ayları arasındadır. Staj talepleri şirketimizdeki kontenjanlar dahilinde yürütülmekte olup en geç başvuru tarihimiz Mayıs ayı sonudur.
Staj başvurusu yapmak için aşağıda ki linkte yer alan ilan detaylarına bakıp , başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz